Dnes, 27. března, je poslední pátek v měsíci a vy jistě víte, co to znamená – je čas na Creative Mornings Prague! Přestože se tentokrát nemůžeme sejít osobně, nedovolíme, aby klesla vaše kreativní energie, a proto přicházíme s další čerstvou várkou (první můžete najít v našem březnovém newsletteru i v odkazu níže) nových tipů na zajímavé stránky a služby zdarma. Tady jsou!

Streamování Metropolitní opery 🎻 🎹 – 2. týden streamování je věnován Wagnerovi, kterého si mohou užít všichni hudební labužníci a masochisti do 29. března. 3. týden je věnován například Verdimu nebo Rossinimu

Live-streamy a záznamy koncertů z jazzového klubu U Staré paní 🎺 🎷 – v nadcházejících plánovaných streamech zahraje Jakub Zomer Blues Bond a Dorota Barová sama

Vídeňská kultura z domova 🏛️ – přehled online přenosů z věhlasných vídeňských institucí

Forgotify 🎧 – zapomenuté miliony písní, které nebyly ještě nikým na Spotify poslechnuté. Objevujte hudební poklady!

2 měsíce Adobe Creative Cloud zdarma 📷 🖌️ 📝

3 měsíce Unity Learn Premium zdarma 🎮 🕹️ – pro všechny, kdo se kdy chtěli naučit vytvářet hry

Hack This Site! 💻 – otestujte si vaše hackovací schopnosti

Funny Farm 🐄 🐔 – opravdu stará hra slovních asociací. Podobnou si můžete vytvořit i vlastní!

90 dní Fitbit Premium aplikace zdarma 🏋️🏋️‍♀️

Akinator 🧞 – uhádne i ty nejobskurnější fiktivní postavy. Je až strašidelné, kolik je možné na této stránce strávit času

Knihy zdarma na Project MUSE 📚🤓 – desítky akademických vydavatelství dočasně zpřístupnily své knihy

Sledujte nás na našem FB a IG pro další tipy!

Poslední březnový CM newsletter s mnoha dalšími tipy a odkazy tady!

We love Mornings with a view! And our little visitors too <3

#cmprg #cmjustice

We started the 6th season of the CreativeMornings Prague tradition as a brand new team! We owe a huge THANKS to the old crew and you, our beloved morning people. What does this mean for the future? Fresh talks, fresh coffee, new places and new faces. Left to right: Mária, Tobiáš, Kuba, Kačka, Vláďa and Apolena, ready to make your mornings magical. See you next month?

We have some new gear hanging in our closets and it is the best brand ever. It is as easy as can be to tell that we are #cmprg people now.

Oh, look at us, three years of Creative Mornings in Prague! We are grateful to our speakers, to everyone who helped us with venues, equipment, refreshments or good ideas.

The man in a white coat that has been around for the last 3 years and has been helping us to record our talks decided to move on. Chemix, thank you for every single morning!

When Kevin joined the Creative Mornings family, it was just the founder Tina Roth Eisenberg and three chapters. Today, CM has spread to more than 115 cities around the globe and is ever-expanding. Kevin was the one to interview us when we decided to start the Prague chapter. He has led us all the way since then. Thank you, Kevin.

This morning Creative Mornings announced we are 99 cities. Most of the organizers were at #CMSummit14 in NYC to celebrate.

more