All of them different, but connected - what binds our community? You tell us!

Marcelina Adamczyk
Taniec towarzyszy jej od piątego roku życia, był bodźcem, dzięki temu rozpoczęły się jej podróżnicze przygody. Odwiedzając nowe miejsca, szuka inspiracji w sztuce, naturze, ale przede wszystkim w drugim człowieku. Kreatywnie rozwijający się Wrocław zainspirował ją do rozpoczęcia pracy nad projektem “From passion for passion”, który będzie gromadził motywujące wywiady z ludźmi pełnymi pasji.

Dominik Podsiadły
Pomysłodawca i organizator Festiwalu Biennale, na którym możemy zaobserwować połączenie sztuki, architektury i innych dziedzin kultury. Zachęca ludzi do refleksji nad współczesnymi technologiami, które coraz częściej oddalają nas od siebie. “Do it with others” zastąpiło w jego słowniku bardzo popularne w dzisiejszych czasach “Do it yourself”.

Aleksandra Zienkiewicz
Walkę o Wrocławską zieleń rozpoczęła w 2013 roku. Od tamtej pory dba, aby w przestrzeni miejskiej nie zabrakło drzew, krzewów i innej roślinności. Brała udział w tworzeniu projektów obywatelskich, których celem było ożywienie terenów zurbanizowanych. Wiele z nich zakończyło się sukcesem, ale Aleksandra nie osiadła na laurach i wciąż realizuje nowe pomysły. Chce aby ludzie zaczęli doceniać nie tylko praktyczne zalety roślinności, ale również czerpali przyjemność z przebywania w ich otoczeniu.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.