O gubieniu się i odnajdywaniu

Norbert opowiedział nam, jak doszedł tu, gdzie jest – drogą pełną upadków i pogubień, prób i błędów ale zawsze odważnie i z fantazją – ku odpowiedzialności, dojrzałości i sukcesowi.

About the speaker

Founder, CEO & non-executive head chef – Grupa Warszawa

Jeden z najczęściej nagradzanych polskich przedsiębiorców młodego pokolenia, pasjonat innowacyjnych technologii, znany warszawski restaurator i uczestnik biznesowo–naukowych konferencji na całym świecie. Norbert to nietuzinkowy biznesmen, który w codziennej pracy konsekwentnie łączy pasję, wiedzę i doświadczenie zdobyte na całym świecie z biznesową intuicją.

Absolwent Blockchain Strategy Programme na Uniwersytecie Oxford. Od lat fascynuje się innowacyjnymi technologiami, umiejętnie wdrażając je w zarządzane biznesy. Prowadzi wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz na prestiżowym kierunku Fintech na wydziale zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Był wielokrotnie zapraszany do udziału w panelach dyskusyjnych i konferencjach na temat przyszłości technologii blockchain organizowanych przez takie instytucje jak Narodowy Bank Polski, Stanford University w USA czy Blockchain Center Vilnius na Litwie.

Założył Grupę Warszawa – firmę efektywnie zarządzającą wieloma obiektami gastronomicznymi, takimi jak: Syreni Śpiew czy Warszawa Powiśle. Gościł światowe gwiazdy i organizował eventy, o których Warszawa mówi do dzisiaj. Zdobywał branżowe nagrody i inspirował młode pokolenie do zmiany zastanej rzeczywistości. Grupa Warszawa realizuje projekty dla największych światowych marek takich jak: Mercedes-Benz (projekt nagrodzony Golden Arrow), Philip Morris oraz IKEA.

Norbert dzieli czas pomiędzy rozwijanie działalności gastronomicznej a startup fintechowy TRUST będący częścią Crypto Valley Association. To w nim łączy swoją pasję dla technologii blockchain z rzetelną, popartą wieloletnim doświadczeniem wiedzą o branży restauracyjnej.

Podczas prelekcji Norbert opowie, jak łatwo jest się zgubić we własnych decyzjach, jak można ślepo podążać do celu kiedy każdy kolejny krok jest oparty o błędny algorytm i na koniec kiedy powiedzieć sobie stop. Skoczyć na głęboką wodę i wrócić po latach już z nowym doświadczeniem. Czyli opowie, jak się zgubił i dzięki temu odnalazł siebie - “marketingowe „Cliché” ale jak trafne w moim przypadku”.

Favorite quotes from this talk

No quotes yet. Sign in to tag a quote!

Photos from this talk See all

navigateleft navigateright

    *Crickets* Sign in to add a comment.