Volodymyr Stanchyshyn on Lost

Hosted at Копальня кави

part of a series on Lost


Additional details

“Я заходжу в інстаграм і бачу людей, які відвідують ті місця, про які я лише мрію, які мають більш струнку фігуру, які, здається, заробляють більше грошей ніж я. І я розгублююсь - що я роблю не так у своєму житті? Чому я не можу більше подорожувати, більше заробляти, бути більш щасливою?”

“Я зранку прокидаюсь, заварюю каву, йду на роботу, після роботи йду в магазин по продукти, готую вечерю, дивлюсь серіал. У чому сенс? Я розгублений.”

“Я б хотіла раніше вставати, щоб мати час на повільний ранок, хотіла б менше часу проводити у соцмережах, медитувати. Я розумію ЩО я хочу змінити в житті, але нічого не роблю. Чому? Я розгубилась”

Впізнаєте себе? Якщо ні, то, мабуть, у вас є свої приклади випадків, коли ви відчували себе загубленим, розгубленим, збитим з пантелику.

На CreativeMornings/Lviv цього місяця спробуємо дослідити та дати раду цьому відчуттю разом з психотерапевтом Володимиром Станчишином, який не лише допомагає людям розібратись у собі, але й сам пройшов шлях радикальної розгубленості - депресію.

Ось як виглядатиме наша подія:

 • 8:00 - 8:30 - реєстрація
 • 8:30 - 8:50 - нетворкінг
 • 8:50 - 9:00 - вступ+привітання
 • 9:00 - 9:40 - розмова з Володимиром
 • 9:40 - 9:50 - завершення

   Партнери події: Копальня кави, Книжковий ЛЕВ, БОЇМ. Гастромандри, Супкультура (Героїв УПА), Цифровий Фотоцентр Фотонова, Сусіди, Кондитерська Ром.

   Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.